Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Afmetingen | 15,24 x 60,96 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | 2,5 mm |
| Embossing | Wood Touch |
| Pakinhoud (m2) | 3.35 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Visgraat | Ja |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht Vergrijsd |
| Variant | Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.