Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Afmetingen | 91,4 x 15,2 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | 2,5 mm |
| Embossing | Wood Touch |
| Lengte plank | 91,4 cm |
| Pakinhoud (m2) | 3,34 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Bruintinten |
| Variant | Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.