Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
De 8500-serie bestaat uit 4 prachtige premier eikenhouten vloeren. Met zijn ultra matte afwerking en voelbare houtstructuur is dit dé vloer van het jaar! Ze hebben een rustige basis met een echte eikenhout structuur, iets wat deze serie uniek maakt en warmte geeft! Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
| Afmetingen | Lijm 152,4 x 22,8 en click 152,4 x 22,6 |
|---|---|
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm en click 6,5 mm (click incl. ondervloer) |
| Embossing | Register Embossed |
| Lengte plank | 152,4 cm |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,84 m² en click 2,76 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht |
| Variant | Click Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.