Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
De 6800-serie is één van de meest populaire vloeren. Hij staat bekend om zijn natuurlijke kenmerken, waaronder de vergrijsde noesten. Het zijn vloeren van eikenhout en passen perfect bij de landelijke stijl. Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
| Afmetingen | Lijm 142,2 x 22,9 cm en click 142 x 22,5 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | 2,5 mm |
| Embossing | Wood Touch |
| Lengte plank | Lijm 142.2 cm en click 142 cm |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,58 m² en click 1,92 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht Vergrijsd |
| Variant | Click Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.