Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Afmetingen | 73,0 x 14,6 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | 2,5 mm |
| Embossing | Wood Touch |
| Lengte plank | 73,0 cm |
| Pakinhoud (m2) | 2,99 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht |
| Variant | Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.