Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Afmetingen | 15,24 x 71,12 cm |
|---|---|
| Embossing | Deep Embossed |
| V-groef | Micro-velling |
| Vloerverwarming | Ja |
| Dikte vloer | 2,5 mm |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Pakinhoud (m2) | 3,90 m2 |
| Kleur | Bruintinten Donker |
| Variant | Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.