Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
De 4500-serie past goed thuis in de landelijke stijl. Een naaldhout serie met natuurlijke planken, van licht naar donker. De twee kleuren zijn ook verkrijgbaar in visgraat. Deze mooie donkere naaldhout pvc vloer draagt bij aan een warme en natuurlijke inrichting. Deze kleur vloer past mooi bij licht gekleurde muren, denk aan wit of een iets warmere kleur zoals beige.
| Afmetingen | Lijm 142,2 x 22,9 cm en click 142 x 22,5 cm |
|---|---|
| Embossing | Deep Embossed |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Vloerverwarming | Ja |
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm en click 6,5 mm |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,58 m² en click 1,92 m² |
| Kleur | Bruintinten Licht |
| Variant | Click Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.