Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
De 8100-serie is een mooie eikenhouten serie met 2 verschillende kleuren. Het zijn wat lichtere kleuren die zeer geschikt zijn voor de klassieke stijl. Je voelt precies wat je ziet, de planken in deze serie zijn namelijk register embossed. Verkrijgbaar in lijm- en clickvariant.
| Afmetingen | Lijm 142,2 x 22,9 cm en click 142 x 22,5 cm |
|---|---|
| Embossing | Register Embossed |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Lengte plank | Lijm 142.2 cm en click 142 cm |
| Vloerverwarming | Ja |
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm en click 6,5 mm (click incl. ondervloer) |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,58 m² en click 1,92 m² |
| Kleur | Licht Vergrijsd |
| Variant | Click Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.