Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Afmetingen | 152,4 x 22,9 cm |
|---|---|
| Dikte vloer | Lijm 2,5 mm en click 6,5 mm (click incl. ondervloer) |
| Embossing | Wood Touch |
| Lengte plank | 152,4 cm |
| Pakinhoud (m2) | Lijm 3,84 m² en click 2,76 m² |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| V-groef | 4-zijdige v-groef |
| Vloerverwarming | Ja |
| Kleur | Licht |
| Variant | Click Lijm |
Stel je vraag of vraag een staal aan.