Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Aantal m² per pak | 1,92 |
| Breedte | 22,5 cm |
| Lengte | 142,0 cm |
| Afmeting | 142,0 x 22,5 cm |
| Clicktype | Click-Epc |
| Legtype | Click |
| Toplaag | 0,55 mm |
| Dikte | 6,5 mm |
| Velling | Ja |
| Embossing | Wood Touch |
Stel je vraag of vraag een staal aan.