Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Lengte | 91.44 cm |
| Breedte | 91.44 cm |
| Dikte | 0.025 cm |
| Materiaal | PVC (plak/dryback) |
| Vorm | Vierkante tegel |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Structuur | Overall |
| V-groef | 4-MV |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,02m2K/W |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Pakketinhoud | 5.02 |
| Levereenheid | Pak |
Stel je vraag of vraag een staal aan.