Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Lengte | 91.4 cm |
| Breedte | 45.7 cm |
| Dikte | 0.05 cm |
| Materiaal | PVC (click/klik) |
| Vorm | Vierkante tegel |
| Waterbestendig | Ja |
| V-groef | 4-V |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Geschikt voor vloerverwarming? | Geschikt |
| Pakketinhoud | 1.67 |
| Levereenheid | Pak |
Stel je vraag of vraag een staal aan.