Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Lengte | 60.0 cm |
| Breedte | 60.0 cm |
| Dikte | 0.07 cm |
| Materiaal | PVC (click/klik) |
| Geïntegreerde ondervloer | Ja |
| 10dB geluidsreductie | Ja |
| Vorm | Vierkante tegel |
| Waterbestendig | Ja |
| V-groef | 4-V |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Pakketinhoud | 1.8 |
| Levereenheid | Pak |
Stel je vraag of vraag een staal aan.