Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Lengte | 153.00 cm |
| Breedte | 25.30 cm |
| Dikte | 2.50 mm |
| Materiaal | PVC (plak/dryback) |
| Vorm | Rechte stroken |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| Structuur | Embossed In Register |
| V-groef | 4-zijdes (micro) |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,02m2K/W |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Pakketinhoud | 3.87 |
| Levereenheid | Pak |
Stel je vraag of vraag een staal aan.