Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Lengte | 152.20 cm |
| Breedte | 23.80 cm |
| Dikte | 7.00 mm |
| Materiaal | PVC (click/klik) |
| Vorm | Rechte stroken |
| Waterbestendig | Uitstekend |
| V-groef | 4-zijdes (micro) |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Warmteweerstand | 0,03m2K/W |
| Slijtlaag | 0.55 mm |
| Pakketinhoud | 1.45 |
| Levereenheid | Pak |
Stel je vraag of vraag een staal aan.