Heb je een vraag?
Stel je vraag of vraag een staal aan.
| Lengte | 122.0 cm |
| Breedte | 22.9 cm |
| Dikte | 0.04 cm |
| Materiaal | PVC (click/klik) |
| Vorm | Rechte stroken |
| Waterbestendig | Ja |
| V-groef | 4-V |
| Vloerverwarming | Geschikt |
| Pakketinhoud | 2.24 |
| Levereenheid | Pak |
Stel je vraag of vraag een staal aan.